25 lat Copy General | Copy General
Jesteś tutaj:Copy General25 lat Copy General

25 lat Copy General

Szanowni Państwo,
 
W  tym roku nasza firma odchodzi swoje 25 urodziny w Polsce. W podziękowaniu za wszystkie lata Państwa lojalności, przygotowaliśmy drobne upominki, które mogą Państwo odebrać w punktach usługowych (Regulamin promocji JUBILEUSZ 25). 
 
Klienci od samego początku istnienia Copy General byli dla nas najważniejsi. To dzięki Państwu nasza firma aż tak się rozwijała. Nasi najstarsi Klienci pamiętają nasz pierwszy punkt który otworzyliśmy w 1993 roku przy  Al. Jerozolimskich 63, gdzie można było wykonywać tylko kopiowanie małym formacie oraz kopiowanie czarno-białe wielkoformatowe. Od tamtego czasu minęło wiele lat. W między czasie wprowadzaliśmy nowe usługi takie jak kopiowanie kolorowe wielkoformatowe, drukowanie mało i wielkoformatowe czy skanowanie. Wraz z poszerzaniem zakresu naszych usług zmieniał się również nasz park maszynowy, dzięki czemu w chwili obecnej oferujemy Państwu szeroki wachlarz produktów takich jak: plakaty, ulotki, identyfikatory, wizytówki, roll-upy, banery, naklejki, wydruki na folii, zaproszenia, teczki ofertowe, pieczątki, zawieszki, opakowania oraz wiele innych. 
 
W czasie ostatnich 25 lat zmienił się nie tylko zakres świadczonych usług oraz park maszynowy lecz również sposób obsługi naszych Klientów. Dzisiaj zamówienia mogą Państwo składać nie tylko w punktach usługowych, ale również korzystając z zamówienia on-line lub po prostu wysyłając do nas maila, a dzięki naszej flocie samochodów możemy odebrać i dostarczyć wykonane zamówienie pod wskazany adres na terenie całej Polski. Wraz z rozwojem firmy powstawały również nowe działy, które usprawniają naszą pracę, a także kontakt z Klientami, między innymi: Dział Handlowy, Dział Marketingu oraz Dział Obsługi Klienta.  We wszystkich tych działach pracują prawdziwi fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy nie są tylko sprzedawcami ale przede wszystkim doradcami, którzy zawsze starają się zrozumieć Klienta i dobrać optymalne rozwiązanie. 
 
Do działania każdej firmy ważne są sprawnie działające działy wewnętrzne, doświadczona i wyszkolona kadra oraz nowoczesny, jakościowy sprzęt, jednak najważniejszy jest Klient i to przekonanie jest naszym credo od samego początku. Pragniemy jeszcze raz powiedzieć wszystkim naszym Klientom DZIĘKUJEMY! 
 
Z wyrazami wdzięczności
Zespół Copy General

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć