Analiza i doradztwo | Copy General
Jesteś tutaj:Copy GeneralOfertaDla biznesuAnaliza i doradztwo

Analiza i doradztwo

Analizy i doradztwo technologiczne, procesowe i finansowe

Obniżamy wydatki naszych klientów związane z procesami wspomagającymi.

Udzielamy porad w dziedzinie przygotowywania, zarządzania i dystrybucji dokumentów wewnątrz firmy oraz między firmą a klientem.

Analizujemy wszystkie procesy, w ramach których w średnich i wielkich firmach powstają dokumenty. Prowadzimy technologiczne i finansowe analizy procesów.

Jakie są główne zalety usługi?

  • posiadamy rozległą wiedzę w zakresie pracy z dokumentami
  • na podstawie przeprowadzonej analizy zaproponujemy Ci optymalne rozwiązanie
  • na Twoje życzenie możemy je również zrealizować
  • nie jesteśmy zależni od żadnego producenta sprzętu

Śledzimy wszystkie czynności związane z dokumentami, bez względu na to czy są tworzone centralnie, czy w oddziałach lokalnych, czy chodzi o dokumenty papierowe czy elektroniczne, o druk, kopiowanie czy skanowanie.

Nie ograniczamy się tylko do kwestii technologicznych, ale przygotowujemy analizy całych procesów handlowych.

Analiza

Przygotowujemy analizy obiegu dokumentów, analizy parku maszynowego, pisemnej komunikacji z klientem, a także procesów przygotowywania i zarządzania dokumentami w centrali firmy i oddziałach lokalnych.

Fachowość

Przeprowadzamy analizy i udzielamy porad w dziedzinie, w której już od ponad 20 lat świadczymy usługi swoim klientom. Posiadamy więc rozległą wiedzę opartą na codziennej praktyce naszych centrów produkcyjnych i współpracy z klientami.

Dane – technologie – procesy

Nasze propozycje nowych rozwiązań są oparte na znajomości złożonych procesów produkcji dokumentów. Dlatego dostarczamy kompleksowe rozwiązania, które nadają się do długotrwałego stosowania.

Wsparcie w podejmowaniu decyzji

Prawdziwe informacje o aktualnej sytuacji oraz propozycje optymalnych rozwiązań ułatwiają podejmowanie dobrych decyzji każdemu zarządowi. Pozwolą również zaoszczędzić czas na inne działania.

Technologiczna niezależność

Nie jesteśmy producentem ani dostawcą urządzeń. Proponując konkretne rozwiązanie, zawsze mamy na względzie jego efektywność i satysfakcję klienta. Świadczy o tym fakt, że w ramach proponowanych przez nas rozwiązań, polecamy urządzenia od różnych dostawców i producentów. 

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć