Druk banerów I Copy General Warszawa

Banery

Rozpoznawalność w dzisiejszych czasach jest kluczem do zbudowania marki oraz osiągnięcia sukcesu. Trafne działania marketingowe oraz promocyjne pozwalają dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych Klientów i pozwalają zaprezentować swoją ofertę produktów oraz usług. 
 
Jednym ze sposobów komunikacji z potencjalnymi Klientami jest baner reklamowy. Baner może zostać wykonany w dowolnej wysokości oraz szerokości przez co łatwo można go wpasować w wybraną przestrzeń reklamową. Ponadto dzięki zastosowaniu oczkowania baner jest bardzo łatwy w montażu i może zostać zamocowany do każdej powierzchni. 
 
Maksymalnie szerokość banera wykonywanego w Copy General wynosi:
  • 157 cm jeśli nie jest stosowane oczkowanie
  • 150 cm z oczkowaniem
Banery wykonujemy na dwóch typach materiałów: 

Blockout 440g

Materiał winylowy z czarną przekładką nylonowo-poliestrową w środku, która nie pozwala na przenikanie światła. Dzięki temu nawet w bardzo słoneczne dni baner jest czytelny, a sam materiał jest bardziej trwały i mniej podatny na rozdarcia oraz rozwarstwienia. 

Steico Frontlit 510g

To wysokiej jakości dwustronnie powlekany materiał banerowy, którego konstrukcja składa się z poliestrowej siatki powlekanej PVC. Konstrukcja tego typu powoduje że baner posiada dużą wytrzymałość na rozdarcia, a jego powierzchnia jest gładka i posiada satynowe wykończenie. 
Wydruk banerów wykonywany jest w technologii solwentowej lub lateksowej, dzięki czemu wydruk  odporny jest na działanie promieni UV i warunki atmosferyczne – deszcz, śnieg.
 
Baner Blockout 440g bez wykończenia49,00 zł/m2
Baner Blockout 440g Oczkowany69,00 zł/m2
Baner Steiko Frontlit bez wykończenia39,00 zł/m2
Baner Steiko Frontlit Oczkowany59,00 zł/m2

Minimalna wielkość zamówienia 1m2. 

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć