Branża budowlana | Copy General
Jesteś tutaj:Copy GeneralOfertaBranża budowlana

Branża budowlana

W usługach dla branży budowlanej liczy się czas oraz jakość,
a w tych dwóch rzeczach jesteśmy jednym z liderów branży poligraficznej.
Przez lata wydrukowaliśmy, skopiowaliśmy, oprawialiśmy i zeskanowaliśmy kilkanaście tysięcy różnych map i rysunków architektonicznych. Wspierając naszych Klientów od początku do końca.  Współpracując z firmami z branży AEC doszliśmy do wniosku, że druk i kopiowanie nie są już w stanie zaspokoić oczekiwań rynku związanych z projektowaniem oraz tworzeniem dokumentacji wykonawczej i powykonawczej. Zauważaliśmy, że potrzeby są znacznie szersze i nie zawsze związane z drukiem. 
 
Przyglądamy się usługom oferowanym przez branże reprograficzną na rynkach zagranicznych. Dzięki współpracy z firmami z USA, Wielkiej Brytanii czy Finlandii wdrożyliśmy nowe rozwiązania oparte na specjalnych zasadach i ustawieniach lub na specjalistycznym softwarze. Celem tych usług jest usprawnienie działań firm z sektora AEC w zakresie druku i zarządzania dokumentacją techniczną, co pozwala naszym kontrahentom skupić się na własnych celach biznesowych cedując sprawy związane z reprografią na profesjonalistów.

Wybierz usługę

Dokumentacja projektowa

Wydrukujemy, skopiujemy, skompletujemy i zeskanujemy Twoją dokumentację projektową. Pracujemy 24 godziny na dobę.

Skanowanie i archiwizacja

Podstawowymi produktami ściśle związanymi z dokumentacją techniczną są skanowanie i archiwizacja, która w połączeniu z indeksacją stanowi łatwo dostępne archiwum cyfrowe.

Oprawa introligatorska

Copy General, w szerokim wachlarzu usług skierowanych do branży AEC, posiada również nierozbieralną oprawę dokumentów potocznie zwaną introligatorską.

CG PLANtender

Internetowa aplikacja pozwoli zaoszczędzić czas i wydatki związane z produkcją, dystrybucją i komunikacją podczas przetargu.

Usługi onsite

Stworzymy centrum druku prosto do Twojej firmy, od pojedynczego plotera, po kompleksową bazę drukarską.

Szybka wycena

Zamierzasz drukować, kopiować czy skanować i chciałbyś wiedzieć, ile to będzie kosztować?

Masz uwagi lub pytania odnośnie naszych usług?

Napisz do nas!

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć