Copy General | Copy General
Jesteś tutaj:Copy GeneralO nas

Copy General

Copy General jest wiodącym na rynku dostawcą usług druku i reprografii w Europie Centralnej i Wschodniej. Posiadamy swoje oddziały w Polsce, Czechach, Rosji, i na Węgrzech.

Nasze usługi są skierowane do czterech grup odbiorców: klientów indywidualnych, branży budowlanej, marketingowej, szkoleniowej tj. dla szeroko pojętego biznesu. Wszystkie zlecenia są realizowane w naszych punktach usługowych oraz centrum produkcyjnym. Prowadzimy także kompletny outsourcing usług drukarskich i poligraficznych dla dużych firm i biznesu.

Zawsze staramy się świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie dbając o satysfakcję klienta. Nieustannie pracujemy nad podnoszeniem poziomu świadczonych usług i śledzimy nowe trendy, by móc zaoferować naszym klientom nowoczesne i optymalne rozwiązania.

Pierwsze centrum druku i kopiowania w Polsce otworzyliśmy w roku 1993. W chwili obecnej prowadzimy 3 punkty usługowe na terenie Warszawy, a także centrum produkcyjne wyposażone w nowoczesny park maszyn drukujących i kopiujących oraz urządzeń do końcowej obróbki dokumentów. Wszystkie nasze punkty usługowe i centrum produkcyjne są ze sobą elektronicznie połączone, dzięki czemu posiadamy ogromne możliwości produkcyjne. We wszystkich oddziałach na terenie Polski zatrudniamy ponad 70 wykwalifikowanych pracowników.

Historia

Firma Copy General powstała ponad 30 lat temu w USA. W roku 1991 otworzyliśmy swój pierwszy punkt usługowy w Budapeszcie, a wkrótce potem także w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej: w Czechach, Polsce a niedawno również w Rosji.

Wraz z rozwojem firmy, stopniowo rozszerzaliśmy swoją ofertę i oprócz klientów indywidualnych skierowaliśmy ją także do klientów biznesowych oraz branży budowlanej. W ten sposób nasze portfolio zostało rozszerzone o kompleksowe i specjalizowane usługi uwzględniające potrzeby w/w odbiorców.

4 powody, dla których warto wybrać Copy General

1. Dostępność

Nasze punkty usługowe są otwarte od rana do późnych godzin wieczornych, przeważnie 7 dni w tygodniu. Jeden z nich jest otwarty 24 godziny na dobę. Działamy również w Czechach, Rosji i na Węgrzech. Zamówienia online przyjmujemy non stop przez aplikację CG Web.

2. Szybkość

Nasze centra produkcyjne pracują przez całą dobę. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii od najlepszych producentów, jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Na życzenie klienta możemy je również doręczyć gdziekolwiek.

3. Elastyczność

Każde nietypowe zlecenie jest dla nas wyzwaniem. Nie ograniczamy się do naszej oferty. Naszą główną motywacją jest Twoja satysfakcja.

4. Know-how

W zakresie usług, które świadczymy naszym klientom, posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie zyskane w naszych centrach produkcyjnych, jak również podczas współpracy z klientami. Znakomicie orientujemy się w dostępnych na rynku technologiach i procesach.

Ekologiczne podejście

Ochrona środowiska naturalnego nie jest dla nas pustym sloganem.

Wykorzystujemy recyklingowy papier oraz inne recyklingowe materiały, prowadzimy segregację odpadów, oszczędzamy energię, kupujemy pojazdy, które spełniają ekologiczne normy.

Wierzymy, że naszym odpowiedzialnym i konsekwentnym podejściem do środowiska naturalnego przyczyniamy się do jego ochrony i zapobiegamy jego dalszej degradacji.

Masz uwagi lub pytania odnośnie naszych usług?

Napisz do nas!

Szybka wycena

Zamierzasz drukować, kopiować czy skanować i chciałbyś wiedzieć, ile to będzie kosztować?

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć