Dokumentacja projektowa | Copy General
Jesteś tutaj:Copy GeneralOfertaBranża budowlanaDokumentacja projektowa

Dokumentacja projektowa

Potrzebujesz natychmiast wydrukować dokumentację projektową?

Wysokiej jakości druk, na najwyższej jakości sprzęcie przez 24 godziny na dobę. Każdego dnia przygotowujemy dziesiątki kompletów dokumentacji pod najróżniejsze projekty budowlane. Od lat współpracujemy z najważniejszymi przedstawicielami branży budowlanej w Polsce, przy takich projektach jak:
 
  • Ilmet
  • Milennium Plaza
  • PGE Arena
  • Most Marii Skłodowskiej – Curie
  • Złote Tarasy
  • Oczyszczalnia ścieków „Czajka”
  • Stadion Narodowy 
 
Zaproponujemy Ci najefektywniejsze czasowo, technicznie i cenowo rozwiązanie. Posiadamy specjalistyczny park maszynowy w tym najnowszy produkt firmy HP hp 5000 pagewide. Maszyna ta dzięki swej innowacyjnej technologii pozwala na druk do 14 A1 na minutę w bardzo wysokiej jakości w tym również druk kolorów problematycznych dla innych maszyn żółtego oraz zielonego.
 

Twoją dokumentację projektową wydrukujemy, skopiujemy, skompletujemy lub zeskanujemy bez zbędnej zwłoki. Nie mamy w zwyczaju odkładać niczego na później. Nie trać swojego cennego czasu i pozostaw wydruk w rękach profesjonalistów. 

Chcesz wiedzieć więcej? Z chęcią wyślemy do Ciebie naszego przedstawiciela by omówił z Tobą szczegóły.

Skontaktuj się z nami:

Email: kontakt@copygeneral.pl
Tel. +48 22 628 62 52 

Referencje

„Jesteśmy bardzo wdzięczni Copy General za opiekę. Przede wszystkim za jakość wykonywanych prac jak i za troskę o klienta.”
– Urszula Auumasson, Development Director z firmy Bouygues Immobilier Polska 
 
„Korzystanie z usług Copy General to czysta przyjemność. Dawno nie spotkałam się z taką kulturą współpracy, zaangażowaniem i szacunkiem do klienta. W skali od 1 do 10 daje 12 - po prostu full service.”
- Ewa Cyrkunowicz, Specjalista ds Poligrafii w firmie Budimex SA
 
„Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Copy General jako zaufanego partnera w szeroko pojętej reprografii dedykowanej dla branży budowlanej. Wszystkie zlecane usługi są realizowane na czas i podstawie specyfikacji narzuconej przez inżynierów firmy Strabag.”
- Andreas Adamiec, Dyrektor kontraktu z firmy Strabag Sp. Z O.O.
 
„Terminowość u projektanta to podstawa. Bardzo często zdarza nam się realizować wydruki na ostatnią chwilę. W Copy General najbardziej cenimy dostępność i szybkość reakcji. Zlecenia wysyłamy o różnych porach dnia, nawet bardzo późno w nocy i zawsze mamy pewność, że zostaną wykonane na czas.”
- Jerzy Błażeczek, Twórca i założyciel spółki BWL-Projekt Sp. Z O.O.
 
 

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć