Druk naklejek, nalepek | Copy General Warszawa

Druk naklejek

Copy General oferuje wydruk na folii samoprzylepnej, który wykonujemy w technologii lateksowej, solventowej lub atramentowej. Wybór technologii jest uzależniony od środowiska w którym ma zostać zastosowana. Użycie foli jako podkładu drukarskiego umożliwia wykonanie zamówień od małych naklejek wycinanych w dowolnym kształcie, poprzez naklejanie wydruków na płyty PCV aż po druki wielko-formatowe służące do oklejania witryn sklepów.
 
Najczęściej wykonywanym produktem, który wykorzystuje folię samoprzylepną są naklejki lub nalepki. Proces tworzenia naklejek  składa się z dwóch etapów. Pierwszy to nadruk obrazu na folię. Drugim jest wycięcie zadrukowanego obszaru we właściwym kształcie.
 
Druk na foli jest stosowany również do oklejania bilbordów oraz witryn sklepowych. Ponadto jest idealnym tworzywem do wykonania plakatów o przedłużonej trwałości - w tym celu  podklejamy folię na PCV.
Folia samoprzylepna posiada szary klej, który nie pozwala na przebijanie grafiki znajdującej się niżej dlatego też można nakleić jeden wydruk na druki.
 
Technologia druku dedykowanego do naklejek i nalepek stosowana w Copy General odznacza się wysoką jakością i trwałością. Okres trwałości wynosi od 3 do nawet 8 lat. Jakość grafiki i kolorystyka druku jest świetnie odwzorowana poprzez dobór odpowiedniej metody druku i rodzaju foli. W Copy General do wyboru mamy druk na foli matowej, błyszczącej lub transparentnej.
 
Zamówienie można również złożyć drogą mailową: kontakt@copygeneral.pl lub przez stronę http://www.copygeneral.pl/zamowienia-online
 
 
Wydruk na foli matowej, błyszczącej lub transparentnej 99,00zł/m2*

*Minimalna wielkość zamówienia 1m2. 

Cennik wycięcia naklejek:

Wielkość naklejki powyżej 10cm30,00 zł/m2
Wielkość naklejki powyżej pomiędzy 5 a 10cm                   60,00 zł/m2
Wielkość naklejki powyżej mniejszych 5 cm90,00 zł/m2

 

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć