Fotoksiążki | Copy General
Jesteś tutaj:Copy GeneralOfertaDruk i usługi kseroFotoksiążka

Fotoksiążki

Stworzymy ekskluzywną fotoksiążkę wypełnioną wspomnieniami z Twojego ślubu, wakacji, chrztu, balu lub jakiejkolwiek innej okazji, która zasługuje na zapamiętanie i utrwalenie. Fotoksiążka to również idealne rozwiązanie aby profesjonalnie się zaprezentować, szczególnie jeśli jesteś modelką, fotografem lub posiadasz własne studio.  
 
W Copy General wykonujemy wydruki tylko na materiałach najwyższej jakości, dzięki temu mamy możliwość doskonałego odwzorowania kolorów. W zależności od wybranego materiału wydruk może mieć matowe lub błyszczące wykończenie. Użycie maszyn z nadrukiem laserowym pozwala równomiernie rozprowadzić kolor dzięki czemu nawet wydruki zawierające pełny jednorodny kolor świetnie wyglądają
 
Oferujemy wydruk fotoksiążki w formacie 20x20 cm, który jest praktyczny w przechowywaniu, łatwo zmieści się w szufladzie lub torebce, a jednocześnie może zawierać bardzo dużą ilość zdjęć - w 20 stronicowej fotoksiążce możemy umieścić co najmniej 30 zdjęć. W ofercie posiadamy 3 rodzaje fotoksiążek 20,40 i 60 stronicowe. Kartki łączone są za pomocą oprawy broszurowej.
 
Projekt fotoksiążki wykonujemy na podstawie wzoru wybranego przez Klienta. W zależności od wybranego wzoru oraz grubości fotoksiążki liczba zdjęć potrzebnych do realizacji zlecenia jest różna i ustalana indywidualnie. 
 
Możliwości wykonania: 
 
  • Format: 20x20 cm
  • Ilość stron: 20, 40, 60
  • Sposób łączenia: oprawa broszurowa
  • Materiały: 
  • okładka 250g papier matowy lub błyszczący
  • środek 170g papier matowy lub błyszczący
 

Wzór 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wzór 2 w kilku wersjach kolorystycznych 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć