Fotoksiążki I Copy General Warszawa
Jesteś tutaj:Copy GeneralOfertaDruk i usługi kseroFotoksiążka

Fotoksiążki

Stworzymy ekskluzywną fotoksiążkę wypełnioną wspomnieniami z Twojego ślubu, wakacji, chrztu, balu lub jakiejkolwiek innej okazji, która zasługuje na zapamiętanie i utrwalenie. Fotoksiążka to również idealne rozwiązanie aby profesjonalnie się zaprezentować, szczególnie jeśli jesteś modelką, fotografem lub posiadasz własne studio.  
 
W Copy General wykonujemy wydruki tylko na materiałach najwyższej jakości, dzięki temu mamy możliwość doskonałego odwzorowania kolorów. W zależności od wybranego materiału wydruk może mieć matowe lub błyszczące wykończenie. Użycie maszyn z nadrukiem laserowym pozwala równomiernie rozprowadzić kolor dzięki czemu nawet wydruki zawierające pełny jednorodny kolor świetnie wyglądają
 
Oferujemy wydruk fotoksiążki w formatch 20x20 cm oraz 30x30 cm, które są praktyczny w przechowywaniu, łatwo zmieszczą się w szufladzie lub na punkcie, jednocześnie można w nie zawrzeć bardzo dużą ilość zdjęć - w 20 stronicowej fotoksiążce możemy umieścić co najmniej 30 zdjęć. W ofercie posiadamy 3 rodzaje fotoksiążek 20,40 i 60 stronicowe. Fotoksiążkę mogą Państwo zamówić w oprawie miękkiej zszywanej lub twardej zaciskowej. 
 
Projekt fotoksiążki wykonujemy na podstawie wzoru wybranego przez Klienta. W zależności od wybranego wzoru oraz grubości fotoksiążki liczba zdjęć potrzebnych do realizacji zlecenia jest różna i ustalana indywidualnie. 
 

Do końca lutego fotoksiążki w super cenie w ofercie foto sprawdź

Fotoksiążka:20 str.40 str.60 str.
20x20 cm miękka oprawa39,00 zł69,00 zł89,00 zł
20x20 cm twarda oprawa50,00 zł79,00 zł99,00 zł
30x30 cm twarda oprawa70,00 zł99,00 zł119,00 zł

 

Wzór 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wzór 2 w kilku wersjach kolorystycznych 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć