Kalendarze 2018 | Copy General
Jesteś tutaj:Copy GeneralOfertaDruk i usługi kseroKalendarze ze zdjęciami

Kalendarze 2018

Koniec roku już blisko, dlatego też przygotowaliśmy nową ofertę kalendarzy personalizowanych. Wykonaj kalendarz dla siebie lub też spraw unikalny prezent świąteczny, który uszczęśliwi nie jedną bliską Ci osobę.
 
W naszej ofercie znajdują się eleganckie kalendarze w wersji pionowej  i poziomej oraz mały i praktyczny kalendarz biurkowy.  Dodatkowo w tym roku wzbogaciliśmy naszą ofertę kalendarzy o produkty z grupy foto: obraz na płótnie, zdjęcia i  fotoksiążkę. Wspólnie pomogą one stworzyć wyjątkowy prezent świąteczny przypominający wspólnie spędzone chwile z całego roku.
 
W ofercie posiadamy kalendarz:
  • pionowy standardowy
  • pionowy klasyczny
  • poziomy prążkowany
  • poziomy elegancki
  • biurkowy

Kalendarze w wersji pionowej oraz poziomej występują w formacie A4 i A3. 

Jako że rodziny mogą być małe i duże przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową przy zakupie 3 lub 5 szt kalendarzy. Dodatkowo stworzyliśmy też nową ofertę w którym przy zakupie kalendarza otrzymasz aż 25% rabat na druk zdjęć, obraz na płótnie lub fotoksiążkę
 

Jak to robimy: 

Do wykonania kalendarz potrzebne jest minimum 12 zdjęć. Do  kalendarza standardowego potrzebujemy dodatkowo 3 zdjęcia na okładkę a do lekkiego 2,a może zdjęcia użyte do środka wydruku miałaby wystąpić również na okładce? Oczywiście wybór pozostawiam  Tobie, możesz wybrać konkretne zdjęcie na daną stronę lub pozostawić to w naszych rękach.  
 
Środki wszystkie kalendarzy drukujemy na dwustronnie powlekanym papierze fotograficznym o gramaturze 170g, natomiast okładkę na 250g papierze typu gloss. Każdy kalendarz jest bindowany i oprawiony w białą spiralę i dodawana jest też do niego zawieszka. 
 

Kalendarz zamówisz:

Uwaga:

Prosimy o przygotowanie plików w formacie .jpg. Preferowana rozdzielczość to 300 dpi. Prosimy o nazwanie plików nazwami miesięcy. Przykład: okładka.jpg, styczeń.jpg, (…) grudzień.jpg. Zalecamy wybranie zdjęć do kalendarza w orientacji poziomej. Zdjęcia pionowe zostaną skadrowane.
Jeżeli oprócz kalendarza chcą państwo zamówić obraz na płótnie proszę przesłać zdjęcia o tytule canvas.jpg. Chcą zamówić fotoksiążkę proszę utworzyć folder o nazwie Fotoksiążka i przesłać go za pomocą wetransfera. 
 
Aby uzyskać pomoc prosimy o kontakt z punktem usługowym pod numerem:+48 22 628 62 52 
 
Dostępność:Aleja Jana Pawła II 34
Aleje Jerozolimskie 56 c
Cena przy zakupie:1 szt.3 szt. 5 szt.
Kalendarz pionowy i poziomy format A429,00 zł24,90 zł.21,90 zł.
Kalendarz pionowy i poziomy format A344,00 zł.32,90 zł.29,90 zł.
Kalendarz biurkowy21,90 zł.17,90 zł.14,90 zł.

W tabeli podano cenę jednostkową przy zakupie 1, 3 lub 5 sztuk kalendarzy. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć