Kalendarze ze zdjęciami I Copy General Warszawa
Jesteś tutaj:Copy GeneralOfertaDruk i usługi kseroKalendarze ze zdjęciami

Kalendarze 2018

Koniec roku już blisko, dlatego też przygotowaliśmy nową ofertę kalendarzy personalizowanych. Wykonaj kalendarz dla siebie lub spraw unikalny prezent świąteczny, który uszczęśliwi nie jedną bliską Ci osobę.
 
W naszej ofercie znajdują się eleganckie kalendarze w wersji pionowej  i poziomej oraz mały i praktyczny kalendarz biurkowy.  Dodatkowo w tym roku wzbogaciliśmy naszą ofertę kalendarzy o produkty z grupy foto: obraz na płótnie, zdjęcia i  fotoksiążkę. Wspólnie pomogą one stworzyć wyjątkowy prezent świąteczny przypominający wspólnie spędzone chwile z całego roku.
 
W ofercie posiadamy kalendarz:

Kalendarze w wersji pionowej oraz poziomej występują w formacie A4 i A3. 

Jako, że rodziny mogą być małe i duże przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową przy zakupie 3 lub 5 sztuk kalendarzy. Dodatkowo stworzyliśmy też nową ofertę, w której przy zakupie kalendarza otrzymasz aż 25% rabatu na druk zdjęć, obraz na płótnie lub fotoksiążkę
 
 
Cena przy zakupie:1 szt.3 szt. 5 szt.
Kalendarz pionowy i poziomy format A429,00 zł24,90 zł.21,90 zł.
Kalendarz pionowy i poziomy format A344,00 zł.32,90 zł.29,90 zł.
Kalendarz biurkowy21,90 zł.17,90 zł.14,90 zł.
Kalendarz kuchenny    19,90 zł.

W tabeli podano cenę jednostkową przy zakupie 1, 3 lub 5 sztuk kalendarzy. 

 

Jak to robimy: 

Do wykonania kalendarza potrzebne jest minimum 12 zdjęć. Do  kalendarza standardowego potrzebujemy dodatkowo 3 zdjęcia na okładkę, a do klasycznego 2. A może zdjęcia użyte do środka wydruku miałaby wystąpić również na okładce? Oczywiście wybór pozostawiamy Wam, można wybrać konkretne zdjęcie na daną stronę lub pozostawić to w naszych rękach.  
 
Środki wszystki kalendarzy drukujemy na dwustronnie powlekanym papierze fotograficznym o gramaturze 170g, natomiast okładkę na papierze 250g typu gloss. Każdy kalendarz jest bindowany i oprawiony w białą spiralę oraz dodawana jest do niego zawieszka. 
 

Kalendarz zamówisz:

Uwaga:

Prosimy o przygotowanie plików w formacie .jpg. Preferowana rozdzielczość to 300 dpi. Prosimy o nazwanie plików nazwami miesięcy. Przykład: okładka.jpg, styczeń.jpg, (…) grudzień.jpg. Zalecamy wybranie zdjęć do kalendarza w orientacji poziomej. Zdjęcia pionowe zostaną skadrowane.
Jeżeli oprócz kalendarza chcą Państwo zamówić obraz na płótnie prosimy przesłać zdjęcia o tytule canvas.jpg. Chcąc zamówić fotoksiążkę prosimy utworzyć folder o nazwie Fotoksiążka i przesłać go za pomocą wetransfera. 
 
Aby uzyskać pomoc prosimy o kontakt z punktem usługowym pod numerem:+48 22 628 62 52 
 
Dostępność:Aleje Jerozolimskie 56 c

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć