Kartki okolicznościowe | Copy General Warszawa
Jesteś tutaj:Copy GeneralOfertaBiuro i marketingKartki okolicznościowe

Kartki okolicznościowe

W Copy General tworzymy indywidualne projekty, dostosowane do okazji, uwzględniające branding Państwa firmy. Dla korzystających z usług projektowania i druku kartek oferujemy atrakcyjne ceny.
 
Każdy projekt, zarówno przygotowany przez nas jak i przesłany przez Państwa może zostać spersonalizowany. Materiały (media) dobierane są indywidualnie do każdego projektu w zależności od jego kolorystyki oraz sposobu wykonania. W naszej gamie mediów znajduje się kilkadziesiąt rodzajów papierów kolorowych i strukturalnych w  gramaturze od 100g/m2 do 400g/m2.
 
Zaprojektujemy oraz wykonamy kartkę w dowolnym kształcie. Może ona być związana z tematyką wydarzenia, okoliczności lub święta, jak np.: pisanka, koszyk, bombka,  balon, lub produktu np. bryła samochodu lub logo firmy. Oprócz nadania kartkom dowolnego kształtu proponujemy również różnego rodzaju nacięcia lub wycięcia, jak np.: okienka, promienie, łezki, itp. Najpopularniejsze formaty kartek to DL, A6 oraz 15x15 cm. Pozostałe formatowe i nieformatowe realizacje wykonujemy na życzenie.
 
Aby nadać kartkom specjalnego charakteru oferujemy uszlachetnianie w postaci foliowania. Do wyboru są folie: matowa, satynowa, błyszcząca lub strukturalna. Dodatkową zaletą jest możliwość druku Clear Tonerem (błyszczący przeźroczysty lakier) widoczny pod światło.
 
W naszej ofercie znajdą Państwo dodatkowo:
  • Kopertowanie
  • Druk na kopertach
  • Personalizację kartek i kopert.
  • Wysyłkę pocztową wg adresacji z listy
Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: kontakt@copygeneral.pl 
Lub na nr telefonu: 22 628 62 52

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć