Materiały do wydruków | Copy General
Jesteś tutaj:Copy GeneralOfertaDruk i usługi kseroMateriały do wydruków

Materiały do wydruków

Papiery

Jeżeli chodzi o wybór materiałów, na których możemy wydrukować i przygotować Twoje materiały, to nie musisz się niczego obawiać. W naszej ofercie znajdują się najróżniejsze rodzaje mediów do druku.

1. Druk wielkoformatowy

Materiały

 

Biały standardowy papier (90 g/m2)

Standardowy rodzaj papieru używany do druku rysunków technicznych typu CAD.

Satynowy papier fotograficzny (140, 190, 200 g/m2)

Wydruki na satynowym papierze fotograficznym charakteryzują się żywą, barwną głębią i są bardzo profesjonalne. Doskonale nadają się o wydruku fotografii w wersji błyszczącej. Wydruki na papierach 140 i 200/m2 wykonywane są nadrukiem solventowym co dodatkowo przedłuża jego trwałość.

Matowy papier fotograficzny (180g/m2)

Papier fotograficzny matowy w kolorze kredy, bardzo delikatny i aksamitny. Kolory drukowany na nim wyglądają bardzo naturalnie.

Płótno canvas (370 g/m2)

Białe bawełniane płótno o wystawowej jakości, porównywalnej do tej, które maja fotoobrazy w galeriach. Wydruki oprawiamy w drewniane ramy.

Inne media dla druku wielkoformatowego:

  • one way vision
  • fototapeta
  • backlit
  • folia magnetyczna
  • siatka mesh
  • folie banerowe i wiele inne

 

2. Druk małoformatowy (do wielkości SRA3)

Pracujemy z mediami najwyższej jakości, przystosowanymi do wymagań druku cyfrowego. 

Gładki papier

Dzięki wysokiej białości i gładkiej powierzchni jest idealny do wydruków kolorowych. Oprócz standardowej gramatury 100 g/m2, dostępny również o gramaturach 120, 160, 250, 300 lub 350g/m2 papier o gramaturze 350g/m2 ma sztywność kartonu.

Obustronnie powlekany papier  matowy i błyszczący

Materiał nadający się do ekskluzywnych publikacji, prac graficznych, ewentualnie do drukowania fotografii. Obustronnie powlekany papier o błyszczącej powierzchni nada wydrukowi niepowtarzalna jakość.

Dostępne gramatury: 115, 135, 170, 250, 300, 350g/m2

Dostępne formaty: SRA3/A3/A4

Jednostronnie powlekany papier – o dużym połysku

Papier o dużym połysku idealny do kolorowego druku cyfrowego. Jest przeznaczony głównie do druku fotografii i eleganckich publikacji.

Dostępne gramatury: 215 g/m2

Dostępne formaty: SRA3/A3/A4

Media samoprzylepne

Folie samoprzylepne

Folia matowa, błyszcząca, przezroczysta samoprzylepna jest odporna na wpływ środowiska i ewentualne uszkodzenia. Przez co świetnie nadaje się do stosowania w pomieszczeniach jak i na zewnątrz.

Folia przezroczysta

Naturalnie sztywny materiał o antystatycznych właściwościach dzięki czemu folie nie zlepiają się. W ofercie mamy przezroczyste folie w formacie A4 do wydruków kolorowych i czarno-białych. Folie są wykonane w 100% z poliestru i nie zawierają rozpuszczalników. Ich likwidacja nie ma żadnych szkodliwych następstw dla środowiska naturalnego.

Papiery ozdobne

Dysponujemy szeroka gama papierów ozdobnych w gramaturach od 100g do 350 g/m. Papiery te idealne nadają się do wydruku zaproszeń, kartek okolicznościowych, dyplomów, wyróżnień itp. W portfolio mamy papiery perłowe srebrne, teksturowane itp.

 

 

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć