Nowa maszyna do foliowania GMP Qtopic 380 Auto | Copy General
Jesteś tutaj:Copy GeneralAktualnościNowa maszyna do foliowania GMP Qtopic 380 Auto

Nowa maszyna do foliowania GMP Qtopic 380 Auto

Nowa maszyna do foliowania GMP Qtopic 380 Auto

Coraz częściej nasi Klienci zamawiają materiały uszlachetnione folią dlatego też aby jeszcze bardziej przyspieszyć realizację zamówień zakupiliśmy maszynę GMP Qtopic 380 Auto. Jest to nowy typ foliarki przystosowany do druku cyfrowego. 
 
Przy optymalnych ustawieniach maszyna jest w stanie wykonać do 10 metrów na minutę co daje 1300 arkuszy na godzinę. Dodatkowo zastosowanie podajnika do wysokiego stosu (50 cm) pozwala na działanie maszyny bez operatora przez kilkanaście minut, a zastosowanie modułu prostującego arkusze daje pewność że foliowanie będzie perfekcyjne. Maszyna ma możliwość foliowania papierów o gramaturze od 120 do 300g. Maksymalny format foliowanego arkusza wynosi 38x50 cm. 
 
Do foliowania na maszynie GMP Qtopic 380 Auto wykorzystujemy cztery rodzaje folii:
  • folię matową 
  • folię satynową
  • folię błyszczącą
  • folię strukturalną (z fakturą)
 
Foliowanie najczęściej stosowane jest jako uszlachetnienie wizytówek, ulotek, zaproszeń, teczek ofertowych, okładek, dyplomów, voucherów

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć