Nowe skanery w Copy General | Copy General
Jesteś tutaj:Copy GeneralNowe skanery w Copy General

Nowe skanery w Copy General

Skanery ROWE 850i to kolejne maszyny, które poszerzają park maszynowy Copy General. Nowe urządzenia przeznaczone są do skanowania rysunków wielkoformatowych. To kolejna już inwestycja w tym roku związana z branżą budowlaną. Usługi dla projektantów, architektów i konstruktorów są jednymi z najważniejszych jakie oferuje Copy General. Skanery Rowe w połączeniu z kolorowymi ploterami wielkoformatowymi HP Page Wide stanowią o sile Copy General w zakresie usług dedykowanych dla firm z branży budowlanej.
 
Dzięki takim inwestycjom stale podnosimy nasze możliwości produkcyjne oraz oferujemy najszybszy serwis w Warszawie, a być może w całej Polsce. W chwili obecnej posiadamy łącznie 5 profesjonalnych, kolorowych skanerów wielkoformatowych w trzech lokalizacjach. To oznacza, że nasze możliwości archiwizacyjne są naprawdę duże. Oprócz tego posiadamy ogromne doświadczenie w procesie skanowania, kompletowania oraz nazewnictwa dokumentacji projektowych.
 
Kupujemy urządzenia tylko od sprawdzonych, renomowanych dostawców, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i produkują urządzenia najwyższej klasy. Dlatego też w przypadku skanerów wybór padł na ROWE Scan 850i. To jedne z najnowocześniejszych urządzeń na rynku. Urządzenia skanują w szybkości do 23 metrów na minutę.
 
Nowoczesne oprogramowanie znakomicie dobiera odpowiednie poziomy kolorystycznie dzięki czemu archiwizowane pliki są czytelne a ich kolorystyka nie odbiega od oryginału. Skanery zostały wyposażone w bardzo czułe lasery, przez co wykonywane w Copy General skany są wysokiej jakości, odzwierciedlające nawet najmniejsze detale. Nie straszne nam cienkie linie czy też jaskrawe kolory, które najczęściej sprawiają problemy takie jak żółty, zielony, pomarańczowy. Tak wysokiej jakości zapis cyfrowy pozwala na drukowanie zarchiwizowanych plików wiernie z oryginałem.
 
Połączenie nowoczesnego i wciąż modernizowanego parku maszynowego, zespołu fachowców oraz świadczenie usług NON-STOP gwarantuje wszystkim naszym Partnerom najwyższy poziom usług w najkrótszym możliwym czasie.
 
 
 

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć