Nowe urządzenie oznacza nowe możliwości! | Copy General
Jesteś tutaj:Copy GeneralAktualnościNowe urządzenie oznacza nowe możliwości!

Nowe urządzenie oznacza nowe możliwości!

Nowy rok rozpoczęliśmy od zakupu sprzętu, który wzbogacił nasz park maszynowy i poszerzył możliwości produkcyjne Copy General.
Jest to wielofunkcyjna maszyna Adast Grafopress GPE. Dzięki temu urządzeniu w tej chwili możemy wykonywać:
 
- Tłoczenia
- Bigowanie
- Perforacje
- Wycinanie
 
Największym atutem maszyny jest możliwość wykonania tłoczeń wzorów i napisów. Pozwala na bigowanie i perforacje po liniach prostych i ukośnych, które bardzo często znajduje zastosowanie w kuponach konkursowych. Stosując specjalistyczne wykrojniki możemy uzyskać wiele niestandardowych kształtów na różnych rodzajach papierów o różnej gramaturze. Maksymalny format na jakim pracuje prezentowane urządzenie to B4, czyli 250x353mm.
 
Grafopress otworzył przez Copy General nowe możliwości, a co za tym idzie wzbogacił dotychczasowe portfolio usług o nowe produkty.Teraz nasi klienci mogą wykonać u nas teczki ofertowe, pudełka, bilety, kupony oraz identyfikatory. Dodatkowo nowością są zawieszki, zaproszenia i kartki okazjonalne, a to wszystko w nietypowym kształcie, który umożliwia nasz najnowszy zakup.
 
Wszystkie produkty można zadrukować dwustronnie zgodnie z przygotowaną przez Państwa grafiką lub zamówić projekt w Copy General.
 
Jeśli mają Państwo pytania lub chcą złożyć zamówienie na produkty wykonywane na naszym najnowszym zakupie - zapraszamy na: kontakt@copygeneral.pl
 
Adast Grafopress GPE

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć