Wydruk na płótnie Canvas | Copy General Warszawa
Jesteś tutaj:Copy GeneralOfertaBiuro i marketingObrazy na płótnie

Obrazy na płótnie

W Copy General wykonujemy obrazy na płótnie dzięki czemu macie Państwo możliwość wykonania wydruku wybranego przez siebie zdjęcia w niepowtarzalnej formie. Możemy wykonać reprodukcję portretu Damy z gronostajem, Słoneczników Van Gogha, Narodzin Wenus Botticellego i wiele innych. Wykonujemy też wydruk własnego obrazu z przesłanego do nas zdjęcia np. waszego ulubionego miejsca, widok który kochacie, portretu bliskiej osoby, wspomnienia z wakacji albo też wydrukować ciekawy obraz przedstawiający intrygującą lub fascynującą grafikę, który podkreśli charakter mieszkania lub biura. 
 
Wydruk wykonywany jest na tkaninie malarskiej typu canvas o gramaturze 360g, dzięki czemu obraz nie jest płaski a efekt przypomina obraz namalowany farbą. Wykonany wydruk naciągany na specjalny blejtram, który daje niesamowity efekt. Tak przygotowany obraz jest bardzo trwały oraz odporny na promienie słoneczne, jednakże w celu dodatkowego zabezpieczenia płótna oraz nadanie mu extra blasku może on zostać polakierowany. Lakier zwiększa trwałość obrazu na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania oraz sprawia, że jest odporny na promienie słoneczne.
 
Dzięki szerokiej ofercie ram możecie stworzyć obraz, który wielkością idealnie będzie pasował do pomieszczenia, w którym ma zawisnąć. W naszej ofercie znajdują się blejtramy w długość od 20 do 100 cm. Największy obraz jaki możemy wykonać w jednym elemencie może mieć 100x95 cm. Oczywiście możemy wykonać również obraz stworzony z kilku elementów, które stworzą swojego rodzaju mozaikę, która wcale nie musi być regularna. Może to być np. pięć elementów w różnych kształtach, które zostaną ustawione na ścianie na różnych wysokościach. 
 
Canvas to bardzo elegancki i stylowy dodatek do każdych wnętrz. Wydrukowane fotografie ocieplą każde miejsce niezależnie czy jest to prywatne mieszkanie czy biuro. 

Projektowanie:

Poprawnie przygotowany plik do druku powinien mieć dodatkowo po 4 cm marginesu z każdej strony na zawinięcie obrazu na ramę. Najlepiej gdy dodatkowe marginesy zostaną wyciągnięte ze zdjęcia. W ten sposób nie będą się one odznaczać po zawinięciu płótna na blejtramę.  Istnieje także możliwość wykonania zawijek przez pracownika punktu. 

Do końca lutego obrazy na płótnie w super cenie w ofercie foto sprawdź

Canvas (1m²)135,00 zł

Do ceny wyliczonej z powierzchni zadruku płótna należy doliczyć koszt ramek, oraz koszt naciągnięcia wydruku. Cena każdego obrazu wyliczana jest indywidualnie.

Poniżej przedstawiamy koszt wykonania obrazu dla kilku przykładowych formatów. 

Canvas 30x40 cm69,10 zł
Canvas 40x50 cm93,30 zł
Canvas 40x60 cm102,90 zł
Canvas 50x50 cm104,25 zł
Canvas 50x70 cm126,15 zł
Canvas 70x100 cm222,90 zł

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć