Oferta dla przedszkoli | Copy General
Jesteś tutaj:Copy GeneralOferta dla przedszkoli

Oferta dla przedszkoli

Wymagania osób zarządzających przedszkolami w zakresie materiałów dydaktycznych, pomocniczych oraz wykończenia np. sal są wyjątkowe, dlatego w Copy General przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Was. W naszej ofercie znajdziecie materiały aranżacyjne, edukacyjne oraz reklamowe. 
 
Pierwszym wybrany produktem jest fototapeta. Fototapety drukujemy z wybranego przez Was zdjęcia lub grafiki. Możemy tym sposobem przenieść dzieci do wioski smerfów lub na tor wyścigowy Zygzaka McQueena. Dodatkowo nadajemy w ten sposób danej przestrzeni wyjątkowy i dopasowany do upodobań dzieci charakter. Do naklejenia fototapety nie potrzebny jest klej, wystarczy zwykła woda. Druk fototapety odbywa się w technologii lateksowej dzięki czemu jest on przyjazny środowisku i bezpieczny dla dzieci. 
 
Innym praktycznym medium do aranżacji pomieszczenia są pianki i pcv oraz baner lub folia wielokrotnego użytku (easydot). Możemy na nich wykonać dowolną grafikę. Piankę lub pvc można zamocować na ścianie za pomocą rzepów lub podwiesić na suficie na żyłce. Nie ma konieczności mocowania jej na stałe w odróżnieniu od fototapety, przez co można ją podmienić nawet w trakcie trwania roku szkolnego. Fototapeta może być również zdejmowalna jeśli wydrukujemy ją na specjalnej folii wielokrotnego użytku (easydot). Piankę możemy wyciąć w dowolnym formacie i ułożyć na ścianie mozaikę z kilku lub kilkunastu grafik. Na piankach oraz pvc można również wydrukować materiały, które będą służyły jako ścianki dekoracyjne tworząc np. las, zamek, drzewo albo też mogą zostać wykonane jako inne elementy podczas organizowanych przedstawień. Materiały te są bardzo lekkie przez co są bezpieczne dla maluchów. Wydruk grafik wykonany jest  w technologii atramentowej na papierze, jako bezpośredni nadruk na materiale lub też może zostać on wydrukowany na folii w technologii lateksowej przez co będzie bardziej przyjazny dla środowiska.
 
One way vision jest to rodzaj folii przeznaczonej do naklejania na powierzchniach szklanych jak np. okno, czy drzwi. Folia ta od wewnętrznej strony jest prześwitująca a z zewnątrz widoczna jest na niej grafika. Na oneway vision można wydrukować i wyciąć dowolny kształt, przez co łatwo ją dopasować do wielkości oraz kształtu szyby. Również dość łatwo się ją zdejmuje można więc częściej zmieniać grafikę. 
 
Wykonujemy wydruk cyfrowy naklejek na szafki. Jedną z największych zalet wydrukowania naklejek tym sposobem jest brak konieczności używania standardowych wzorów oraz możliwość ich 
spersonalizowania zarówno pod względem graficznym jak i osobowym - do każdej naklejki może zostać dopisane imię i nazwisko dziecka. Wydruk materiałów odbywa się na dwóch rodzajach folii: standardowej oraz folii easy dot (jest to folia z klejem punktowym, nie pozostawia śladów na powierzchni po odklejeniu. Można ją także wielokrotnie naklejać i odklejać). Dzięki wydrukowi na tym typie folii naklejki są dużo bardziej wytrzymałe na uszkodzenia i zniszczenie niż standardowe wydruki na folii, a sam wydruk jest bezpieczny dla dzieci. Zaletą folii esydot jest również to, że można je odkleić i przykleić nowe
 
Oprócz małych naklejek na szafki wykonujemy także naklejki w dużych formatach w dowolnym kształcie. Można je nakleić na ściany, szyby, podłogę, a nawet na drzewa przez co ma ona zastosowanie w plenerze np. podczas poszukiwania skarbów, zdobywania flagi a użycie folii easydot powoduje, że bez względu czy jest to beton, drewno, terakota nie zostanie na powierzchni ślad po kleju. Na naklejcie możemy wydrukować także miarki do mierzenia wzrostu dzieci, dzięki użyciu pisaka do płyt można również po niej pisać. Możemy też wydrukować ogromną kolorowankę na ścianę, którą dzieci same wspólnie pokolorują. 
 
 
 
 
Wszystkie wydruki na folii one way vision, easy dot, folii błyszczącej  oraz
matowej drukowane są w technologii lateksowej która jest przyjazna środowisku (ECO).  
 
 
 
 
 
Oprócz typowego druku na papierze i folii możemy zaoferować koszulki z nadrukiem oraz worki z nadrukiem grafiki zgodnej na przykład z naklejką na szafkę oraz imieniem i nazwiskiem przedszkolaka. Możemy również wykonać nadruk na  koszulkach dla  dzieci z logo przedszkola, których dzieci by używały np. podczas malowania farbami, wyjść na wycieczki albo też możemy stworzyć koszulki dla podczas gier i zabaw lub też wykonać koszulki tematyczne np. na dzień mamy, babci, dziadka lub inne okazje. 
 
Ponadto realizujemy druk dyplomów, certyfikatów, wyróżnień. W naszej ofercie posiadamy kilkadziesiąt rodzajów papieru o różnej gramaturze, począwszy od kredowej bieli przez odcienie srebra i kremowego na miedzi i antycznym złocie kończąc. Każdy dyplom może zostać dodatkowo uszlachetniony poprzez dodanie znaku wodnego  za pomocą clear toneru (nadruk przeźroczystym tuszem) albo też możemy na dyplomie wytłoczyć nazwę, logo lub pieczęć przedszkola.  
 
Jako, że naszą specjalnością jest druk cyfrowy możemy wykonać również kolorowanki, książeczki oraz zeszyty ćwiczeń w dowolnej ilości. Nie trzeba zamawiać bardzo dużych ilości, dzięki czemu program jaki jest realizowany może zostać bardziej spersonalizowany do zapotrzebowania, zainteresowań oraz umiejętności poszczególnych dzieci.  Świetną pomocą dydaktyczną mogą być plansze na piankach oraz pvc, które będą wywieszone w sali zabaw albo będą służyły jako pomoce dla opiekunek. Możemy na nich przedstawić np. jak poprawnie myć zęby, jak się zachowywać, alfabet, cyferki, znaki drogowe.  
 
Drukujemy zdjęcia w wymiarach 9x13, 10x15 i 13x18, które można rozdać rodzicom luzem, w postaci mini fotoksiążki, albo stworzyć z nich kolaż na ścianę do sali zabaw. Możemy też wykonać zdjęcia w wielkoformatowych formatach (przykład rozmiarów w cm: 50 x 70, 60 x 80, 70 x 100 aż do wielkości 100 x 150), które ozdobią sale, korytarze, szatnie. Oprócz usługi druku oferujemy pomoc w zakresie projektowania. Nasi projektanci przygotują wizualizację oraz poszczególne elementy aranżacji. Zdjęcie można oprawić w ramę albo też może zostać ono wydrukowane na płótnie jako obraz (canvas).  
 
W Copy General zajmujemy się także projektowaniem i drukowaniem fotoksiążek w formacie 20x20 cm. Można w niej zawrzeć reportaż z przedstawienia, wycieczki, zakończenia lub rozpoczęcia roku albo też można stworzyć fotoksiążkę pod konkretne dziecko. Tak wykonany album można wręczyć rodzicom lub dziadkom na uroczystości dnia matki, ojca, babci lub dziadka. 
 
Dla większości rodziców bardzo ważne jest czego ich dziecko będzie się uczyło w przyszłym roku szkolnym dlatego też możemy wydrukować informator dla rodziców w formie katalogu lub folderu przedstawiającego ofertę, warunki, zakres zajęć dydaktycznych, oraz osiągnięć przedszkola. 
 
Oprócz materiałów aranżacyjnych oraz edukacyjnych możemy zaoferować wydruk materiałów promocyjnych oraz reklamowych dla przedszkola. Takich jak plakaty, ulotki, banery czy smycze reklamowe
 
Skontaktuj się z nami ! e-mail: kontakt@copygeneral.pl tel. 22 628 62 52

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć