Pamiątki z Wakacji | Copy General
Jesteś tutaj:Copy GeneralPamiątki z Wakacji

Pamiątki z Wakacji

Wakacje mijają szybko, przy naszej pomocy możesz je zachować dłużej . Wykonaj trwałą pamiątkę, która umili Ci chłodne jesienne wieczory, przypomni ciepłe dni oraz wspomnienia z wakacyjnych przygód. W Copy General znajdziesz kilka ciekawych produktów dedykowanych do oryginalnego wyeksponowania zdjęć cyfrowych.
 
Najprostszym sposobem jest wydrukowanie zdjęć albumowych. W Copy General drukujemy zdjęcia  w trzech podstawowych rozmiarach 9 x 13 cm, 10 x 15 cm oraz 13 x 18 cm. Wydruk wykonywany jest w technologii laserowej na papierze 215g super gloss i może mieć matowe lub błyszczące wykończenie. Wydruki  cechuje wysoka jakość obrazu i wierne odwzorowanie szczegółów.

Inną metodą uwiecznienia wspomnień jest wykonanie fotoksiążki z Twoich zdjęć. Format książki to 20 x 20 cm. Jest to bardzo praktyczny rozmiar, łatwy do przechowywania na półce, bądź w szufladzie, w którym zmieści się dużo zdjęć. Fotoksiążka występuje w trzech wersjach: 20, 40 i 60 stron. Wystarczy przesłać zdjęcia na adres: kontakt@copygeneral,a nasz grafik stworzy z nich wyjątkowy album, który możesz rozdać rodzinie i znajomym lub zachować dla siebie. Środek wykonywany jest na wysokiej jakości papierze o gramaturze 170g, natomiast okładka na papierze 250g. Album może zostać wykonany w wersji błyszczącej lub matowej.
 
Kolejnym rozwiązaniem, które możemy zaproponować jest wydruk zdjęcia na płótnie oraz dodatkowo z naciągnięciem na ramy, fotoobrazu na pcv czy też piance. W zależności od wybranej formy druku zdjęcia drukowane są w technologii atramentowej, solwentowej lub lateksowej. Materiały używane do druku są matowe, satynowe oraz błyszczące. Formaty są dowolne w przedziale od 20 x 20 cm do 90 x na 120 cm, a na specjalne życzenie nawet większe w zależności od formy wykonania. Zaletą druku zdjęć w większych formatach jest możliwość wybrania jednego szczególnego zdjęcia lub też stworzenie kolażu z fotografii, w czym mogą Ci pomóc nasi graficy używając do tego celu profesjonalnych programów graficznych.
 
Naszym najbardziej oryginalnym pomysłem jest druk w formacie fototapety. Zaletą tego wydrukujest wyjątkowość aranżacyjna wnętrza. Szczególnie należy podkreślić, że ten produkt jest doskonałym rozwiązaniem przy urządzaniu pokoju dla dzieci i młodzieży. Choć równie dobrze sprawdzi się w salonie czy korytarzu lub dowolnym pomieszczeniu. Druk wykonywany jest wyłącznie w technice latexowej cechującej się bezwonnością druku oraz odpornością na promieniowanie UV. 
 
Zamówienie na każdą z powyższych usług można złożyć osobiście - w punkcie usługowym, bądź przez zamówienie on-line na stronie internetowej www.copygeneral.pl.

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć