Pamiątki z Wakacji | Copy General
Jesteś tutaj:Copy GeneralPamiątki z Wakacji

Pamiątki z Wakacji

Wakacje szybko mijają, zatrzymaj je z nami trochę dłużej. Wykonaj trwałą pamiątkę która umili ci chłodne jesienne wieczory i przypomni ciepłe dni. W Copy General znajdziesz kilka ciekawych produktów dedykowanych do oryginalnego wyeksponowania zdjęć cyfrowych.
 
Najprostszym sposobem jest wydrukowanie zdjęć albumowych. W Copy General drukujemy zdjęcia albumowe w trzech podstawowych rozmiarach 9 x 13 cm, 10 x 15 cm oraz 13 x 18 cm. Wydruk wykonywany jest w technologii laserowej na papierze 215g super gloss i może mieć matowe lub błyszczące wykończenie. Zdjęcia wykonane tą metodą cechuje wysoka jakość obrazu i wierne odwzorowanie szczegółów.
 
Innym sposobem uwiecznienia wspomnień jest wykonanie fotoksiążki z Twoich zdjęć. Format fotoksiążki to 20 x 20 cm. Jest to bardzo praktyczny rozmiar, łatwy do przechowywania na półce, bądź w szufladzie, w którym zmieści się dużo zdjęć. Fotoksiążka występuje w trzech wersjach: 20, 40 i 60 stron. Wystarczy przesłać zdjęcia na adres: kontakt@copygeneral  a nasz grafik stworzy z nich wyjątkowy album, który możesz rozdać rodzinie i znajomym lub zachować dla siebie. Środek albumu wykonywany jest na wysokiej jakości papierze o gramaturze 170g, natomiast okładka na papierze 250g. Album może zostać wykonany w wersji błyszczącej lub matowej.
 
Jeszcze innym sposobem jest wydruk zdjęcia w wielkim formacie w postaci obrazu na płótnie, fotoobrazu na pcv, piance a nawet drewnianej sklejce jak również w formie plakatu oprawionego w ramki. W zależności od wybranej formy druku zdjęcia drukowane są w technice atramentowej, solwentowej lub lateksowej. Materiały używane do druku są matowe, satynowe lub błyszczące. Formaty są dowolne w przedziale od 20 x 20 cm do 90 x na 120 cm a na specjalne życzenie nawet większe jeśli tylko technologia na to pozwala. Zaletą druku zdjęć w wielkim formacie jest możliwość wybrania jednego szczególnego zdjęcia lub też stworzenie kolażu zdjęć, w czym nasi graficy chętnie pomogą używając do tego celu profesjonalnych programów graficznych.
 
Ostatnim i chyba najbardziej oryginalnym sposobem jest druk na fototapecie. Zaletą tego rozwiązanie jest wyjątkowość aranżacyjna wnętrza. Szczególnie należy podkreślić, iż ten rodzaj produkty jest znakomitym rozwiązaniem przy urządzaniu pokoju dla dzieci i młodzieży. Choć równie dobrze sprawdzi się w salonie czy korytarzu. Druk wykonywany jest wyłącznie w technice lateksowej cechującej się bezwonnością druku oraz odpornością na promieniowanie UV. 
 
Zamówienie na każdą z powyższych usług można złożyć osobiście - w punkcie usługowym, bądź przez zamówienie on-line na stronie internetowej www.copygeneral.pl.

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć