Podklejenie na pianki, PCV | Copy General Warszawa
Jesteś tutaj:Copy GeneralOfertaDruk i usługi kseroPianki i PVC

Pianki i PVC

Pianka 5mm

Aby wydruk mógł stać się ekspozycją reklamową potrzebuje usztywnienia. Do tego celu idealnie nadaje się pianka polipropylenowa, którą pragniemy Państwu zaoferować. Pianki są dostępne w dwóch grubościach 10 mm i 5 mm a ich największe zalety to:

  • możliwość wykorzystania obu stron płytki
  • duża sztywność
  • idealnie gładka powierzchnia
  • są lekkie i łatwe w obróbce
  • pięknie prezentują wydrukowany materiał

Zamów wydruk plakatów i podklejenie na pianki korzystając z zamówienia online lub odwiedź nasze punkty usługowe

Istnieje również możliwość naklejenia wydruku na płytę PVC grubości 3mm, naklejenie wydruku na ten rodzaj materiału jest możliwe tylko przy wydrukowaniu pliku na foli samoprzylepnej. Folia dostepna jest w wersji matowej lub błyszczącej. Dzięki czemu wydruk jest badziej trwały i odporny na warunki admosferyczne. Naklejenie wydruków na płytkę PVC możliwe jest tylko na punkcie produkcyjny i zawsze przyjmowane jest na zamówienia.

Druk bezpośredni na pvc

W Copy General oferujemy również wydruk druk bezpośredni na płycie PVC. Druk trn wykonujemy w technologii UV, która uodpornia go na działanie warunków atmosferycznych. Taki wydruk nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Do nadruku używamy płyt PVC o grubości 1,2, 3, 5 oraz 8 mm. Maksymalna rozmiar płyty wynosi 1,5x2m. 

 

http://www.copygeneral.pl/zamowienia-online

Podklejenie na piankę grubości 5mm89zł/m2
Podklejenie na piankę grubości 10mm119zł/m2
Podklejanie na płytkę PVC grubość 3mm99zł/m2

 

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć