Projektowanie graficzne | Copy General Warszawa
Jesteś tutaj:Copy GeneralOfertaDruk i usługi kseroProjekty Graficzne

Projekty Graficzne

Projektowanie loga, projektowanie graficzne, prace DTP.

Potrzebują Państwo szybko i profesjonalnie przygotować pliki do druku? Copy General to najlepszy z możliwych wyborów. Identyfikacja wizualna, projektowanie graficzne oraz przygotowanie plików do druku to nasza specjalność. Najlepiej wiemy jak właściwie przygotować projekt i jakie to ma znaczenie dla całej kampanii. 
 

We wszystkich naszych punktach w Warszawie wykonają Państwo od ręki:

  • Odtworzenie prostych projektów graficznych np. wizytówki, ulotki
  • Przygotowanie niezbędnych spadów oraz linii cięcia
  • Ustawienie marginesów w odpowiedni sposób dla wybranej metody druku
  • Zmianę danych w pliku (w przypadku plików otwartych)
  • Projekt z zakresu grafiki użytkowej

Na zmówienie wykonamy:

  • Pełną identyfikacje wizualną
  • Projekt loga/logotyp
  • Kreatywny projekt graficzny
W Copy General zajmujemy się realizacją projektów graficznych z zakresu projektowania loga, grafiki kreatywnej, grafiki użytkowej, grafiki do użytku elektronicznego oraz prac DTP.
 

Projektowanie loga 

Logo jest najważniejszym elementem brandingu firmy. Zwiększa ono rozpoznawalność marki oraz produktów pod nią firmowanych. W Copy General zaprojektujemy dla Państwa logo wraz z księgą znaków. Nasze projekty cechuje kreatywność, dokładność oraz indywidualne podejście. 

Grafika kreatywna

Grafiki kreatywnej używamy do tworzenia koncepcji wizualnej kampanii bądź produktu. Projekt przygotowywany jest  przez grafika na podstawie przesłanego briefu. Jest to rodzaj kreacji, której zawsze używamy podczas projektowania loga oraz przy tworzeniu identyfikacji wizualnej. 

Grafika użytkowa

Projekt wykonujemy na podstawie wizji klienta i przekazanych przez niego materiałach – tekstów, loga, zdjęć. Grafikę użytkową wykonają Państwo we wszystkich punktach Copy General w Warszawie. 

Projekty graficzne w formie elektronicznej

Projekt przygotowany jest w modelu kolorystycznym RGB, który jest rozpoznawalny dla urządzeń elektronicznych. Projekty graficzne w formie elektronicznej używane są głównie na stronach internetowych w postaci banerów, reklam oraz w mailingach i newsletterach. 

Prace DTP

Prace tego typu polegają na edycji projektu, zmianie lub dodaniu informacji w już przygotowanych projektach. Wykonujemy je od ręki na wszystkich punktach w Warszawie. 
 
Pojawiły się pytania? Prosimy o kontakt na adres kontakt@copygeneral.pl
 
UWAGA: W skład usługi wchodzi wykonanie projektu graficznego przygotowanego do druku bądź projektu przeznaczonego do użytku elektronicznego. Klient otrzymuje propozycje rozwiązań graficznych danego projektu oraz plik poglądowy zaakceptowanego, finalnego projektu w formie elektronicznej. Po uiszczeniu opłaty za projekt na życzenie Klienta przekazujemy plik PDF przygotowany do druku. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość udostępnienia edytowalnego projektu.
 
 
 
Dostępność:Aleje Jerozolimskie 56 c
Centrum Produkcyjne

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć