Skanowanie i archiwizacja | Copy General
Jesteś tutaj:Copy GeneralOfertaBranża budowlanaSkanowanie i archiwizacja

Skanowanie i archiwizacja

Podstawowymi produktami ściśle związanymi z dokumentacją
techniczną są skanowanie i archiwizacja, która w połączeniu z indeksacją stanowi łatwo dostępne archiwum cyfrowe. Dzięki takiej formie archiwizacji oszczędza się koszty związane z utrzymaniem i zarządzaniem archiwum tradycyjnym. Dodatkowym atutem jest szybkość i komfort wyszukiwania niezbędnych dokumentów. Bez ruszania się z miejsca i mozolnego szukania w kilka minut można pobrać żądane dokumenty z elektronicznego archiwum.
 
Skanowanie to przetworzenie dokumentu z formy papierowej na formę elektroniczną.
 
Archiwizacja to przeniesienie danych na inny nośnik w celu ich długotrwałego przechowania. Sposób i rodzaj jest powiązany z potrzebami klienta wliczając w to koszty, dostępne oprogramowanie oraz czas.
Indeksacja to nadanie nazw plikom zgodnie z listą (specyfikacją), jak również nadanie plikom zaszytej informacji niezbędnej przy wyszukiwaniu dokumentów w archiwum.
 
Jakie są zalety korzystania z usługi skanowania i archiwizacji?
 
Skanowanie i archiwizacja w Copy General posiada wiele zalet:
 
  • indywidualne podejście do każdego zamówienia
  • sprzęt najlepszych producentów (Contex), który zapewnia skanowanie dokumentów nawet do rozmiaru 1065 mm (42 cale) oraz posiada system kamer umożliwiający 100% odwzorowanie digitalizowanego materiału z rozdzielczością aż 1200 dpi
  • tworzenie prostej w zarządzaniu bazy danych archiwizowanych materiałów lub dopasowanie się do już istniejących baz danych kontrahenta
  • możliwość indeksacji oraz uzupełniania metadanych, generowanie kodów kreskowy i kodów QR
  • możliwość realizacji zamówienia bezpośrednio w biurze kontrahenta.
Tel. +48 22 628 62 52

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć