Składarka wielkoformatowa VarioFold Compact | Copy General
Jesteś tutaj:Copy GeneralSkładarka wielkoformatowa VarioFold Compact

Składarka wielkoformatowa VarioFold Compact

W ostatnich dniach października Copy General zainwestowała w najnowsze rozwiązania dedykowane pod druk wielkoformatowy techniczny.
 
Do posiadanych urządzeń HP Page Wide 5000 XL - najszybszych jak do tej pory cyfrowych ploterów kolorowych - dokupiliśmy dodatkowe urządzenia peryferyjne jakimi są skanery wielkoformatowe oraz składarki offline. Copy General inwestuje tylko w renomowane, sprawdzone urządzenia wysokiej klasy. Dlatego też w przypadku składarek wybór padł na VarioFold Compact.
 
Najnowsze składarki w parku maszynowym Copy General to najświeższe produkty firmy ROWE z najwyższej półki. Urządzenia cechują się dużą szybkością działania, szybkim startem, specjalnymi - dodatkowymi opcjami (jak składanie do formatu A3) oraz wyjątkową precyzją składania. To wszystko sprawia, że składamy szybko, precyzyjnie i estetycznie dokumenty techniczne oraz mapy. Dodatkowo zawsze wyposażamy zakupione urządzenia w dodatkowe funkcje, gwarantując tym samym szerszy wachlarz usług.
 
Nowe składarki offline powodują, że nasze usługi są wykonywane jeszcze szybciej zarówno dla Klientów indywidualnych jak i zamówień produkcyjnych. Dodatkowe funkcje urządzenia zapewniają elastyczne ustawianie linii łamania, dzięki czemu możemy regulować szerokość marginesu, format (np. A3) oraz sposób łamania (np. złożenie mapy).
 
Stałe inwestycje w rozwój parku maszynowego w połączeniu z zespołem fachowców oraz świadczeniem usług NON-STOP gwarantują naszym Partnerom biznesowym wykonywanie zamówień na najwyższym poziomie w najszybszym możliwym czasie.
 
Standardowo składamy rysunki do formatów A4 oraz A3 w trybie z marginesem (do wpięcia), bez marginesu - do teczki lub bez marginesu - do koszulki z możliwością doklejenia plastikowego wąsa do segregatora. Na specjalne życzenie możemy dopasować składanie do potrzeb zleceniodawcy. Elastyczne ustawienia składarki gwarantują estetyczne składanie, co z pewnością wpływa pozytywnie na ogólną ocenę wizualną dokumentacji wykonanej w Copy General.
 
 
 

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć