Smycze reklamowe z nadrukiem
Jesteś tutaj:Copy GeneralOfertaBiuro i marketingSmycze reklamowe z nadrukiem

Smycze reklamowe z nadrukiem

Smycze reklamowe są doskonałym, praktycznym dla odbiorcy materiałem reklamowym i promującym markę. W przeciwieństwie do innych materiałów reklamowych smycz jest jednym z tych gadżetów reklamowych, które większość osób zostawia sobie do użytku prywatnego.
W Copy General możemy wykonać smycze z nadrukiem o szerokości 10 mm, 15 mm, 20 mm oraz 25 mm. Nadruk może zostać wykonany w jednej z dwóch technologii: sublimacyjnej lub transferowej. 

Smycze z nadrukiem sublimacyjnym

Wydruk wykonywany jest na białej satynowej taśmie, na którą nadrukowywany jest docelowy kolor smyczy oraz grafika. Dzięki temu, że tło grafiki jest również drukowane mamy możliwość dokładniejszego odwzorowania oczekiwanego koloru. Wydruk możemy być jednostronny lub dwustronny. W przypadku nadruku jednostronnego druga strona pozostaje biała. 
Sublimacja powoduje, że kolor wnika w głąb taśmy, przez co jest ona odporna na warunki atmosferyczne oraz mechaniczne.  
 

 

 

 

Smycze z nadrukiem transferowym

Przy wydruku transferowym nadruk wykonywany jest na taśmie poliestrowej o szerokości 10 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm lub na  taśmie sznurkowej 10 mm. Smycze w technologii transferowej drukowane są na taśmach w kolorach z dostępnej palety. Nadruk wykonywany jest na powierzchni i nie wnika do środka, przez co otrzymujemy efekt 3D jednak powoduje to, że wydruk może ulec uszkodzeniu, zdrapaniu. 
 

Projektowanie 

Copy General posiada też dział graficzny. Jesteśmy w stanie stworzyć indywidualny projekt dla Klienta zgodny z identyfikacją wizualną firmy. Zawsze przed stworzeniem projektu staramy się poznać jak najlepiej branding firmy oraz związane z nim ograniczenia.
 
Minimalnie ilość zamówienia wynosi 100szt., czas realizacji zlecenia to ok. 3 dni roboczych od momentu otrzymania pliku w wersji ostatecznej. 
 

Przygotowanie pliku do wydruku

Przygotowany plik powinien zawierać co najmniej 2 mm spad z każdej strony. Dodatkowo przy projekcie należy uwzględnić bezpieczny margines który wynosi 2 mm od krawędzi czyli maksymalna wielkość napisu dla smyczy 10 mm wynosi 6 mm, dla 15 mm wynosi 11 mm, dla 20 mm wynosi 16 a dla 25 mm wynosi 21 mm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć