Druk ulotek, Projektowanie ulotek | Copy General Warszawa

Ulotki

Potrzebujesz wykonać ulotkę? Nie ma lepszego miejsca!  
W Copy General zajmujemy się projektowaniem oraz wydrukiem ulotek. Ulotka jest to najpopularniejszy rodzaj nośnika reklamowego stworzonego do pokazania potencjalnym Klientom produktów, usług lub firm. Sposób wykonania tego jak by się wydało prostego dokumentu jest bardzo ważny. W Copy General druk ulotek wykonujemy  na papierach wysokiej jakości, dbając aby każdy element na ulotce był odpowiednio wyeksponowany.
 
W Copy General wykonujemy ulotki w dwóch technologiach cyfrowej oraz offsetowej. Wydruk ulotek w technologii cyfrowej najlepiej sprawdza się przy wydrukach niskonakładowych oraz dodruku materiałów. W przypadku druku wysokonakładowego korzystniejszy jest druk offsetowy.
 

Papiery oraz wymiary ulotek 

Druk ulotek wykonujmy w formatach A5, A6, DL i DL składane w V,  C lub Z ( wydruk w wymiarze 210x297mm składany do formatu 99x210mm)  lub DL składane na pół (wydruk 210x198mm składane do 99x210mm). Jesteśmy w stanie również wykonać ulotki w niestandardowych formatach zgodnie z życzeniem Klienta.
Druk ulotek standardowo wykonujemy na papierach 135g lub 170g mat lub gloss, w technologii jednostronnej i dwustronnej. Na specjalne życzenie możemy wykonać wydruk na grubszych papierach lub też na papierach ozdobnych. 
 
Możliwe papiery do wyboru:
  • Papier matowy: 115, 135,170 ,300,350g
  • Papier satynowany: 100, 160, 250, 300, 400g
  • Papier gloss: 115, 135, 170, 300, 350g
Ulotki mogą zostać zafoliowane co dodatkowo je zabezpieczy oraz nada im wyjątkowy charakter. W asortymencie posiadamy cztery rodzaje folii błyszczącą, matową, satynową i strukturalną
Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania prosimy pisać na adres kontakt@copygeneral.pl.
 

Projektowanie ulotek 

Oprócz druku ulotek mogą Państwo zlecić nam zaprojektowanie jej wzoru. Możemy stworzyć indywidualny projekt uwzględniający Państwa preferencje oraz branding firmy. Mają Państwo również możliwość odtworzenia projektu lub naniesienia koniecznych poprawek. Nasi graficy są dostępni całą dobę. 
 
 
 
 
 

 

 

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć