Usługi druku | Copy General
Jesteś tutaj:Copy GeneralOfertaDla biznesuUsługi druku

Usługi druku

Outsourcing czarno-białego i kolorowego druku

Często rozsyłasz papierową korespondencję (faktury, wyciągi z rachunków, umowy itp.) z danymi personalnymi klientów? Chcesz drukować swoje direct maile szybko i niezawodnie?

Zadbamy o cały proces przygotowywania dokumentów, od przejęcia danych, aż po doręczenie kopert.

Kompleksowe usługi

Drukujemy, pakujemy i rozsyłamy korespondencję do klientów. Zaprojektujemy dla Ciebie profesjonalny design dokumentów lub szablonu. Posiadamy wiedzę o procesach handlowych i dlatego jesteśmy w stanie zaproponować Ci najlepsze rozwiązania uwzględniające przygotowanie, funkcję czy cel dokumentu.

Wiemy jakie technologie warto zastosować, a których nie.

Jakie są główne zalety usługi?

  • bezpieczeństwo poufnych danych klientów
  • analiza procesów redukuje wydatki na opłaty pocztowe
  • kontrola on-line z możliwością przeprowadzenia zmian w harmonogramie
  • ustalona cena za usługę, bez konieczności nieplanowanych inwestycji

Oprócz druku dokumentów w naszym centrum produkcyjnym możemy również zorganizować centrum druku w Twojej firmie.

Druk danych osobowych

Dokumenty z danymi osobowymi klientów są drukowane w oparciu o sprawdzone procesy oraz z użyciem wysokiej jakości technologii od wiodących na rynku producentów. Produkcja takich dokumentów spełnia wymogi bezpieczeństwa danych.

Druk materiałów marketingowych

Podczas tworzenia i dystrybucji materiałów marketingowych przywiązujemy szczególną wagę do kreatywności i śledzenia nowych trendów w komunikacji. Przygotowujemy projekty szaty graficznej i szablony wydruków, zapewniamy druk i dystrybucję.

Indywidualny charakter usługi

Usługi, które świadczymy uwzględniają specyfikę branży, w której działa Twoja firma i przyjętego przez Ciebie modelu handlowego. Najpierw możemy zająć się drukiem, pakowaniem i dystrybucją, a ewentualnie później rozszerzyć usługi zgodnie z potrzebami Twojej firmy.

Jeden dokument – więcej kanałów

Dokumenty przygotujemy w taki sposób, że będą się nadawać do użycia zarówno w wersji czarno-białej, kolorowej lub elektronicznej. W ten sposób zmniejszamy koszty związane z wytworzeniem kilku wersji dokumentu.

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć