Zdjęcia albumowe, canvasy, fotoplakaty, fotoksiąąki I Copy General Warszawa
Jesteś tutaj:Copy GeneralAktualnościWakacje 2018

Wakacje 2018

Zamów niecodzienną pamiątkę z wakacji!

Z Twoich zdjęć wykonamy: 

  • Fotoksiążkę
  • Obraz na płótnie
  • Fotoplakat
  • Zdjęcia albumowe
 

Fotoksiążka

W ofercie posiadamy dwa typy fotoksiążek w miękkiej zszywanej oprawie w formacie 20x20 cm oraz twardej zaciskanej, w formatach 20x20 cm i 30x30 cm. Fotoksiążki w twardej oprawie występują w kolorach czarnym i białym. Projekt fotoksiążki wykonywany jest na podstawie wybranego przez klienta szablonu z przesłanych zdjęć. W zależności od ich ilości fotoksiążka może mieć 20, 40 lub 60 stron. Fotoksiążka najlepiej prezentuje się jeśli ilość otrzymanych zdjęć jest co najmniej dwukrotnie większa od liczby stron.
 

Obraz na płótnie

Obrazy na płótnie (canvas) wykonujemy z przesłanych zdjęć lub grafik. Pojedyncze zdjęcie można wydrukować jako jeden element lub podzielić na kilka części tworząc obraz kaskadowy. Używając kilku zdjęć wykonamy kolaż lub mozaikę. Obrazy wykonujemy w szerokości od 20 do 100 cm. Nadruk wykonujemy na maszynach renomowanych producentów które sprawiają, że kolory są żywe i wyraziste. W celu dodatkowego zabezpieczenia obrazu oferujemy również usługę lakierowania.
 

Fotoplakat

W Copy General mają Państwo możliwość wydruku wyjątkowego fotoplakatu o wielkości do 106 cm szerokości.  Druk zdjęć wielkoformatowych wykonywany jest na trzech typach papierów matowym, satynowym lub błyszczącym. Fotoplakat możemy wykonać w kolorze, skali szarości lub sepii, pozwala to na jego dopasowanie do stylu i charakteru pomieszczenia.
 

Zdjęcia albumowe

Zdjęcia wykonujemy na papierze fotograficznym Super Gloss 215g,  w technologii druku laserowego z wykończeniem matowym lub błyszczącym. Druk laserowy pozwala na odwzorowanie najdrobniejszego szczegółu, a kolory są żywe i wyraziste. Zdjęcia wykonujemy w trzech rozmiarach 9x13 cm, 10x15 cm i 13x18 cm. Standardowy rozmiar zdjęć pozwala na ich umieszczenie w ramce lub albumie. 
 

JAK ZAMÓWIĆ WYDRUK?

Zdjęcia powinny być zapisane w pliku jpg lub pdf i mieć rozdzielczość 300 dpi.
 
Mają Państwo dodatkowe pytania? Prosimy o kontakt: 
 
t.: +48 (22) 628 62 52

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć