Projektowanie wizytówek | Copy General Warszawa
Jesteś tutaj:Copy GeneralOfertaBiuro i marketingWizytówki

Wizytówki

Profesjonalnie wykonana oraz zaprojektowana wizytówka może otworzyć wiele drzwi. To ona jest często naszym pierwszym reprezentantem w kontaktach z nowym partnerem handlowym. Wizytówki wykonywane w Copy General charakteryzują się wysoką jakością, szybkim czasem realizacji oraz przystępną ceną.
 

Papier oraz uszlachetnienie

Wizytówki w formie standard drukowane są na specjalnym papierze o gramaturze 400g, który idealnie sprawdza się w tego typu produkcie.
Wizytówki mogą być jednostronne lub dwustronne. Dodatkowo istnieje możliwość uszlachetnienia wydruków poprzez zastosowanie zaokrąglenia rogów oraz zafoliowana, co oprócz efektu estetycznego sprawia, że wizytówka jest bardziej odporna na uszkodzenia. W ofercie mamy dostępne cztery rodzaje folii:
 
  • Matową
  • Satynową
  • Błyszczącą
  • Strukturalną
Mają Państwo również możliwość zastosowania na wizytówce Clear toneru jest to cyfrowa wersja lakierowania UV. Umożliwia on zalakierowanie wybranych elementów lub też można go użyć do stworzenia elementu przypominającego znak wodny.
 
Oprócz papieru standard w naszej ofercie znajduje się duża ilość papierów ozdobnych, które są doskonałą alternatywą. Wizytówki wykonane na tych papierach nie są aż tak sztywne, ale dzięki fakturze nadają grafice ciekawy i niepowtarzalny efekt.
 
Dokładne odwzorowanie szczegółów oraz żywe kolory są zasługą specjalistycznych, nowoczesnych maszyn drukujących.

Realizacja:

Wizytówki można wykonać od ręki w punkcie usługowym przy ulicy Aleje Jerozolimskie 56C w Warszawie lub też można dokonać zamówienia poprzez opcje zamówienie on-line. Odbiór zamówienia jest możliwy przez całą dobę. Istnieje również możliwość zamówienia dostawy pod wskazany adres.

Projektowanie:

Copy General nie tylko zajmuje się drukiem, lecz posiada też dział graficzny. Jesteśmy w stanie stworzyć indywidualny projekt dla Klienta zgodny z identyfikacją wizualną firmy. Zawsze przed stworzeniem projektu staramy się poznać jak najlepiej branding firmy oraz związane z nim ograniczenia.
 
Dodatkowo istnieje możliwość zakupienia pliku źródłowego, który można edytować i powielać.
 
Aby ułatwić Państwu podjęcie decyzji odnośnie wyglądu wizytówki mamy również przygotowane szablony, które mogą zostać użyte do stworzenia wizytówki.
 

Sprawdź poniżej koszt wizytówek

Potrzebujesz więcej niż 1000 szt.? Zapytaj o cenę!

Papier 400g

Zaokrąglenie rogów

0 zł

0 zł z 23% VAT

Wizytówki sprzedajemy wyłącznie w przedziałach po 100 szt. Minimalna ilość zamówienia to 100 szt. wizytówek. Cena końcowa zakłada wydruk z pliku pdf, wycięcie i wykończenie jeżeli zaznaczone.

W przypadku chęci wydruku wizytówek na innym materiale lub w większej ilości niż w powyższym kalkulatorze, napisz do nas na kontakt@copygeneral.pl wówczas wycenimy Twoje zamówienie indywidualnie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć