Druk Wizytówek | Projektowanie wizytówek | Copy General Warszawa
Jesteś tutaj:Copy GeneralOfertaBiuro i marketingWizytówki

Wizytówki

Profesjonalnie wykonana i zaprojektowana wizytówka może otworzyć wiele drzwi. To ona jest często naszym pierwszym reprezentantem w kontaktach z nowym partnerem handlowym. Wizytówki wykonywane w Copy General charakteryzują się wysoką jakością, szybkim czasem realizacji oraz przystępną ceną.
 

Dlaczego Copy General:

  • Usługa do ręki: Punkt przy Al. Jerozolimskich działa 24/7.
  • Uszlachetnienie: Wizytówki możemy uszlachetnić folią, clear tonerem oraz zaokrąglić im rogi.
  • Projektowanie: Stwórz własny projekty od podstaw lub skorzystaj z gotowego szablonu.

Warto wiedzieć

Wizytówki standardowo wykonujemy w dwóch podstawowych rozmiarach 90x50 mm i 85x55 mm w technologii jedno lub dwustronnej, w orientacji poziomej i pionowej. Wizytówki drukujemy na wysokogatunkowym kartonie o gramaturze 400g/m2. Możliwy jest również wydruk wizytówek na papierach ozdobnych z oferty Copy General. W ofercie posiadamy nośniki o gramaturze od 200g/m2 do 300g/m2 w kilku kolorach oraz fakturach strukturalnych. Nasze moce przerobowe pozwalają na wydruk nawet 500  tys. wizytówke na dobę, każde 100 szt. jest pakowane w oddzielne eleganckie pudełko.  

Wykończenie

Wizytówki można uszlachetnić jednym z kilku typów folii, która dodatkowo zabezpieczy wizytówki przed uszkodzeniem, ale przede wszystkim nada im eleganckiego charakteru. W ofercie posiadamy folię matową, satynową, błyszczącą oraz strukturalną. Innym sposobem uszlachetnienia wizytówek jest zaokrąglenie rogów lub użycie Clear tonera. Clear toner stosuje się do lakierowania wybranych elementów lub do stworzenia elementu przypominającego znak wodny. 

Projektowanie

Copy General nie tylko zajmuje się drukiem, lecz posiada też dział graficzny. Jesteśmy w stanie stworzyć indywidualny projekt dla Klienta zgodny z identyfikacją wizualną firmy. Jeśli jednak nie mają Państwo odgórnych wytycznych odnośnie wyglądu wizytówki mogą Państwo skorzystać z przygotowanych szblonów
 
Mają Państwo większą ilość, potrzebują informacji?
Zachęcamy do kontaktu pod adresem: kontakt@copygeneral.pl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć