Wyjątkowe prezenty świąteczne | Copy General
Jesteś tutaj:Copy GeneralWyjątkowe prezenty świąteczne

Wyjątkowe prezenty świąteczne

Święta Bożego Narodzenia już blisko, czas najwyższy pomyśleć o prezentach dla swoich najbliższych. W Copy General przygotowaliśmy na tę okazję specjalną ofertę produktów, które idealnie nadadzą się pod choinkę: kalendarz z Twoimi zdjęciami, obraz na płótnie, fotoksiążka, zdjęcia, ozdoby świąteczne, kartki bożonarodzeniowe. 
 
Kalendarz to zawsze praktyczny prezent. W Copy General sprawiamy, że będzie on także elegancki i oryginalny. Oryginalne projekty oraz zastosowanie w kalendarzu Twoich zdjęć   sprawią że prezent będzie niepowtarzalny. Stosowany przy wydruku wysokogatunkowy papier nada kalendarzowi niepowtarzalnego charakteru. W ofercie posiadamy 5 wzorów kalendarzy w wersji poziomej, pionowej, biurkowej oraz kalendarz kuchenny
 
  • pionowy standardowy
  • pionowy klasyczny
  • poziomy prążkowany
  • poziomy elegancki
  • biurkowy
  • kuchenny (dostępny od ręki)
Kalendarze w wersji pionowej oraz poziomej występują w formacie A4 i A3. 
 
Rodziny bywają małe i duże dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową przy zakupie 3 lub 5 sztuk kalendarzy.
 
Obraz na płótnie to stylowy i oryginalny prezent, który przetrwa wiele lat. U nas możesz go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym wybierając zdjęcie, które na pewno trafi w gust obdarowanego. Do wykonania obrazu można użyć rodzinnego zdjęcia, pamiątkowej fotografii z urlopu, ulubionej grafiki lub ilustracji. Obraz wykonujemy na profesjonalnym płótnie drukarskim typu canvas 360g, które następnie naciągamy na ramę. Dodatkowo obraz można zalakierować co nada mu dodatkowego blasku oraz jeszcze lepiej go zabezpieczy przed zarysowaniem oraz promieniami słonecznymi. Szeroka oferta ram pozwala na wybór dowolnego formatu obrazu od wymiaru 15x15 cm aż do 95x100 cm. Możliwe jest też stworzenie obrazu kaskadowego z kilku elementów.  
 
Szukając nietradycyjnego podarunku warto pomyśleć o fotoksiążce. To gustowny prezent, który sprawdzi się dla każdego. W czasach gdy wszystko jest elektroniczne miło wziąć do ręki fotoksiążkę i wspólnie powspominać. Oferujemy fotoksiążkę w praktycznym formacie 20x20 cm, który łatwo przechowywać oraz przenosić. W zależności od posiadanej ilości zdjęć można zamówić fotoksiążkę z 20, 40 lub 60 stronami. Wysokogatunkowe materiały oraz doskonała jakość druku wspólnie stworzą elegancki prezent dla Twoich bliskich.  
 
Część osób jest tradycjonalistami dlatego może warto im wręczyć  prezent w postaci wydrukowanych zdjęć? Taki prezent można włożyć do rodzinnego albumu lub wstawić w ramkę. W ofercie świątecznej znajdują się zdjęcia albumowe w formacie 9x13, 10x15 i 13x18 cm. Zdjęcia drukujemy na jednostronnie powlekanym papierze super gloss, który doskonale imituje papier fotograficzny. Jeśli jednak uważają Państwo, że małe zdjęcia to za mało na prezent proponujemy wydruk dużego zdjęcia w postaci fotoplakatu. Możemy wydrukować takie zdjęcie w szerokości do 100 cm na papierze matowym, satynowym lub błyszczącym. Aby prezent był pełny powinien zostać w odpowiedni sposób wręczony obdarowanemu, dlatego też w ofercie świątecznej posiadamy ramki do zdjęć albumowych oraz ramy do fotoplakatów.
 
Ozdoby świąteczne w formie naklejek nie są typowym prezentem, który wręczamy na święta, jednak mogą one nadać niepowtarzalnego charakteru pomieszczeniu, w którym je organizujemy. Możemy np. mieć choinkę w każdym pokoju bez konieczności kupowania kilku drzewek, wydrukować zdjęcia rodziny oraz przyjaciół, które zawiesimy na choince tak aby nawet nieobecni byli z nami lub wydrukować wielkiego Mikołaja, który przynosi nam prezenty. Dodatkowym atutem wykonania takich ozdób na folii typu easy dot jest to, że po odklejeniu nie zostawią one żadnych śladów na powierzchni, z której zostały zdjęte. 
 
Kartka świąteczna to prezent, który najczęściej otrzymujemy tylko od dziadków. Dziś wszyscy dostajemy życzenia przez telefon lub komputer, jednak warto poświęcić chwilę i napisać życznia na papierze i wysłać je swoim najbliższym - na pewno ich w ten sposób mile zaskoczymy. W Copy General możemy wykonać dla Ciebie indywidualny projekt, możesz skorzystać z jednego z gotowych wzorów lub wydrukujemy projekt stworzony przez Ciebie. Do dyspozycji masz kilkadziesiąt wzorów papierów ozdobnych i fakturowanych, możliwość zalakierowania kartki clear tonerem lub stworzenia unikalnego wzoru np. w kształcie bombki.   
 
Święta to wyjątkowy czas, warto więc wręczyć swoim bliskim coś co sprawi im prawdziwą niespodziankę i wywoła uśmiech na ich twarzach, a właśnie taki prezent znajdziesz w Copy General. 
 
Jeśli chcieli by Państwo dowiedzieć się czegoś więcej o produkcie, który jest interesujący zapraszamy na strony produktowe o: kalendarzach z Twoimi zdjęciami, obrazach na płótnie, fotoksiążce, zdjęciach, ozdobach świątecznych, kartkach bożonarodzeniowych
 
Mogą Państwo również  napisać na adres: kontakt@copygeneral.pl lub zadzwonić pod numer 22 628 62 52.  

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć