X banery | Copy General Warszawa

X-baner

X-baner jest to tkanina banerowa zawieszona na przenośnym lekkim stelażu. Jest to bardzo funkcjonalny produkt, jego złożenie i rozłożenie nie zajmuje więcej niż 5 minut.
 
Największą zaletą x-baneru jest wysoka mobilność w stosunku do powierzchni zadruku. Doskonale sprawdza się podczas wyjazdowych konferencji, szkoleń lub eventów. Może służyć jako nośnik reklamowy konkretnego produktu, wspierać promocję lub też prezentować firmę.
 
Często używany jest zamiennie z roll-upem. W naszej ofercie posiadamy x-baner w standardowym rozmiarze 80x180 cm. Waga całego zestawu to tylko 1 kg, dzięki temu jest łatwy w transporcie.
 
Możliwy jest również wydruk i wymiana samej grafiki bez konieczności zakupu kolejnego stelażu, co pozwala na wielokrotne użycie raz zakupionego X-banneru. Dzięki bardzo prostemu systemowi podtrzymującemu grafikę wymiany można dokonać samodzielnie.
 
Wydruk grafiki wykonywany jest na podłożu - Banner Blockout 440g. Jest to materiał winylowy z czarną przekładką nylonowo-poliestrową w środku, która nie pozwala na przenikanie światła. Dzięki temu nawet w bardzo słoneczne dni X-banery są czytelne a materiał ma podwyższoną trwałość . Nie jest podatny na rozdarcia i rozwarstwienia. Wydruk wykonywany jest w technologii lateksowej przez co jest również odporny na działanie promieni UV i warunki atmosferyczne – deszcz, śnieg.
 
X-baner 80x180 cm200, 00 zł
Stojak x-baner 80x180 cm70,00 zł
Grafika x-baner 80x180 cm170,00 zł

 

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć