Zarządzanie drukiem | Copy General
Jesteś tutaj:Copy GeneralOfertaDla biznesuZarządzanie drukiem

Zarządzanie drukiem

Zdecentralizowany druk, skanowanie i kopiowanie

Twój dział administracyjny liczy wielu pracowników, którzy drukują dużą ilość dokumentów?

Drukowanie bezpośrednio w Twoich biurach pozwoli na zaskakująco duże oszczędności.

Zapewnimy Twojej firmie profesjonalne usługi w dziedzinie zdecentralizowanego druku, skanowania i kopiowania dokumentów, odpowiadające aktualnym potrzebom poszczególnych oddziałów.

Ocenimy faktyczne wymagania placówek i oddziałów Twojej firmy odnośnie: rodzaju drukarek, skanerów, wymagań wydruków ze względu na format itp.

Zaoszczędzimy Ci wydatków ponieważ:

  • optymalizacja urządzeń obniży wydatki na druk
  • będziesz posiadał efektywniejszą infrastrukturę druku
  • za każdą usługę płacisz dopiero w momencie jej faktycznego wykorzystania
  • my zajmujemy się serwisem, a Twoi pracownicy tylko drukują

Nie jesteśmy producentami sprzętu, nie staramy się sprzedać jak największej ilości urządzeń w najwyższej cenie. Współpracujemy z różnymi dostawcami. W dziedzinie technologii druku zaproponujemy Ci rozwiązanie, które się sprawdzi.

Dzięki oprogramowaniu sterującemu SafeQ firmy Y-soft, możemy efektywnie monitorować i optymalizować procesy związane z drukiem dokumentów w Twojej firmie. 

Oferujemy usługi w dziedzinie zarządzania drukarkami, kopiarkami, skanerami, faksami oraz urządzeniami wielofunkcyjnymi.

Analizujemy stan obecny

W zależności od Twoich preferencji przeprowadzimy techniczną analizę urządzeń lub analizę kompleksową, włącznie z procesami towarzyszącymi. Dzięki temu w dłuższej perspektywie czasowej zaoszczędzisz jeszcze więcej.

Ustalamy koncepcję ogólną

Następnie zaproponujemy: liczbę urządzeń, ich wielkość, typ, funkcjonalność, rozmieszczenie itp. Wszystko to z uwzględnieniem potrzeb poszczególnych działów. Na życzenie przygotujemy także firmową koncepcję pracy z dokumentami.

Kupujemy i implementujemy

Dokonamy zakupu wybranych urządzeń, a następnie zainstalujemy je w Twojej firmie. Podłączymy wszystkie urządzenia do sieci, na stanowiskach komputerowych zainstalujemy wymagane sterowniki oraz oprogramowanie sterujące do prowadzenia monitoringu.

Wolisz dokonać zakupu samodzielnie?

Jeżeli masz możliwość samodzielnego zakupu urządzenia w atrakcyjnej cenie, nie będziemy Ci w tym przeszkadzać. Bez względu na to, możesz skorzystać z pozostałych oferowanych przez nas usług.

Zapewniamy wsparcie w codziennej eksploatacji urządzeń

Jesteśmy odpowiedzialni za serwis i właściwe funkcjonowanie urządzeń. Nasz pracownik będzie co najmniej raz dziennie kontrolował stan urządzeń i uzupełniał materiały wymagane do ich pracy.

Regularnie dostarczamy reporting

Co miesiąc otrzymasz szczegółowy raport, dzięki któremu będziesz mógł śledzić ewentualne zmiany w swoich potrzebach dotyczących drukowania, skanowania czy kopiowania.

Na bieżąco śledzimy zmiany

Stale śledzimy wszystkie parametry wykupionych przez Ciebie usług. Jeżeli w Twojej firmie dojdzie do jakichś zmian w procesach związanych z drukiem lub powielaniem dokumentów, natychmiast zaproponujemy nowe rozwiązanie, które pozwoli uniknąć ewentualnych strat.  

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć