Wydruk zdjęć i fotoplaktów, oprawa | Copy General Warszawa
Jesteś tutaj:Copy GeneralOfertaDruk i usługi kseroZdjęcia, Fotoplakaty

Zdjęcia, Fotoplakaty

Interesuje Państwa wydruk zdjęcia? Zależy Państwu na wysokiej jakości i trwałości ? W Copy General wydrukujemy zarówno zdjęcia w rozmiarach standardowych jak i wydrukujemy fotoplakaty. 
 
Zdjęcia standardowe wykonywane są na papierze fotograficznym Super Gloss 215g  w technologii druku laserowego z wykończeniem matowym lub błyszczącym. Zdjęcia wykonujemy w rozmiarach:
 
  • 9x13 cm
  • 10x15 cm
  • 13x18 cm
Druk laserowy pozwala na odwzorowanie najdrobniejszego szczegółu, dzięki czemu obraz oraz kolory są wyraziste. 
 
Zdjęcie może dodatkowo zostać zafoliowane co jeszcze bardziej podnosi jego trwałość oraz je zabezpieczy. W naszej ofercie mamy cztery rodzaje folii: błyszczącą, satynową, matową a dla bardziej odważnych strukturalną. 
 
W Copy General mają Państwo możliwość wydruk wyjątkowego fotoplakatu w dowolnym formacie w szerokości do 106 cm i o dowolnej długości
 
Druk zdjęć wielkoformatowych wykonywany jest na trzech typach papierów matowym, satynowym lub gloss. Druk odbywa się technologii atramentowej, solventowej lub lateksowej. Wydruki zachowują swoją trwałość nawet przez kilka lat a zdjęcia są dodatkowo chronione przed promieniowaniem UV. 
 
Nasi pracownicy pomogą Państwu dobrać odpowiednie medium do wydruk biorąc pod uwagę m.in. stopień nasłonecznienia pomieszczenia oraz miejsce ekspozycji zdjęcia. 
 
W zależności od wybranego medium oraz rodzaju zadruku druk zdjęcia można wykonać od ręki lub też zlecić jego wykonanie.
 
Oprócz samego druku mamy do zaproponowania ramki, ramy i antyramy które nadadzą wydrukom niepowtarzalnego charakteru. 
 

Do końca lutego zdjęcia i fotoplakaty w super cenie w ofercie foto sprawdź

Ceny zdjęć: 

 < 30 31-5051-100>100
9x13 cm1,25 zł1,06 zł0,90 zł0,77 zł
10x15 cm1,60 zł1,36 zł1,16 zł0,99 zł
13x18 cm 2,00 zł1,70 zł1,45 zł1,23 zł

Minimalna wielkość zamówienia 4 szt. 

 
 
 
 
 
 
 

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu możliwości logowania się na stronie, dopasowania ustawień oraz do celów statystycznych. Aby dowiedzieć się więcej informacji kliknij tutaj.

zamknąć